אודותינו

מי אנחנו

אודות יוסף כהן משרד רואה חשבון

בעל מוטיבציה גבוהה להשתפר כל הזמן כדי לתת לכם שירות יותר מקצועי ויעיל

ב- יוסף כהן משרד רואה חשבון אנו מאמינים שלכל לקוח מגיע יחס אישי. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם כל לקוח כדי להבין את צרכיו הייחודיים ולספק פתרונות מותאמים אישית המתאימים לדרישותיו. לצוות רואי החשבון שלנו ניסיון וידע רב בענף, ואנו משתמשים בטכנולוגיות החדישות ביותר על מנת להבטיח שלקוחותינו יקבלו שירותים מדויקים ויעילים.

 

אנו מציעים מגוון רחב של שירותים הכוללים, ליווי מול רשויות המס, פתיחה וסגירת תיקים ברשויות המס, החזרי מס לשכירים, החזרי מס שבח, הכנה והגשת הצהרות הון, הכנה והגשת דוחות שנתיים, הכנת תלושי שכר, הנהלת חשבונות, ביקורת ועוד. השירותים שלנו נועדו להוריד את כל הכאב ראש שקשורים לבירוקרטיות וייעוץ בכל הנוגע לרשויות המס. אנו מחויבים לספק שירותים יוצאי דופן שיסייעו ללקוחותינו להצליח.

מי אנחנו

הכישורים שלנו ואיך זה עוזר לכם

אנו מאורגנים ומסדורים ומגישים הכל  בזמן וכן מכירים מאוד טוב את המקצוע וחוקי המס ואתם תוכלו להוריד את כל הכאב ראש הזה מעליכם ולהתמקד בלהגדיל את העסק שלכם.

98%

אירגון וסדר

250%

השקעה שתהיו מרוצים

92%

זמינות

89%

מקצוענות

0
שנה מאז שנחשפתי למקצוע
0
קורסים כדי לתת לכם את השירות הכי נכון עבורכם
0
אחוז השקעה כדי שתיהיו מרוצים
0
כוסות קפה ביום 🙂

שירותי המקום

בין היתר חלק מהשירותים שאנו מציעים

ליווי מול רשויות המס

אנו מציעים ליווי לעוסקים פטורים מורשים וחברות בע"מ שכולל בין היתרה, הנהלת חשבונות, הכנת תלושי שכר, ייעוץ מס, דוחות שנתיים וכספיים הצהרות הון ועוד

החזרי מס והחזרי מס שבח

תמיד כיף לקבל כסף לא משנה מה הסיבה. בישראל לחלק גדול מהאוכלוסיה מגיע החזר מס מסיבה כזאת או אחרת והחזר יכול להיות גם מאות אלפי שקלים הכל תלוי במקרה.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות חד צידית (עוסקים מורשים קטנים) ודו צידית (עוסקם מורשים גדולים וחברות), ייעוץ בכל הנוגע לאיזה הוצאות מותר להכניס לעסק וכמה אחוז מוכר למע"מ ומס הכנסה ועוד ועוד.

הכנת תלושי שכר

יש לכם עובדים או אתם רוצים להעסיק עובדים? אל דאגה אנו דואגים למעטפת מקצועית רחבה כדי שלא תצטרכו לרוץ בין בעלים מקצוע. נלווה אותכם בכל התהליך מפתיחת תיק ניכויים ועד הוצאת תלושים ועוד.

יוסף כהן משרד רואה חשבון, משקיעים 250% בשביל שתהיו מרוצים.